Září
28
Úterý
Út |
28. září

Komentovaná prohlídka a film v reaktorové hale ŠKODA JS

Filmový festival Finále Plzeň si v rámci letošního programu připravil jednu opravdovou specialitu. Na film Prvok, Šampón, Tečka a Karel můžete vyrazit do provozu těžkého jaderného strojírenství, kde se právě vyrábějí hlavní části nejmodernějšího evropského reaktoru EPR s největším výkonem na světě.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel v reaktorové hale Škoda JS

Program

18:30 | Sraz účastníků a odjezd historickým autobusem od Měšťanské besedy
(Kopeckého sady 13, Plzeň)
Doporučujeme dostavit se na místo cca 15 minut před odjezdem. Během jízdy autobusem se seznámíte s pravidly pohybu v areálu Škoda JS a dostanete ochrannou helmu, kterou odložíte až na konci večera. Dress code: pevné boty, dlouhé kalhoty

19:00 | Start komentovaných prohlídek
Prohlídky budou pro skupiny v počtu 15 osob, skupiny budou vycházet v rozmezí 5 minut. Během prohlídky je zakázáno fotografovat nebo pořizovat video nahrávky.

19:45 | Start projekce filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel
Začátek projekce se odvine od poslední komentované prohlídky, čas je tedy orientační. Čas mezi prohlídkou a projekcí můžete strávit v odbavovací hale, kde si prohlédnete výstavu.

22:00 | Konec projekce a návrat autobusem zpět k Měšťanské besedě

Reaktorová hala

Reaktorová hala se nachází v areálu plzeňské Škodovky a běžně veřejnosti není přístupná. Během této akce v rámci filmového festivalu Finále Plzeň máte tedy jedinečnou možnost se do ní podívat a užít si filmové promítání v neobvyklých kulisách.

Partnerem projekce je ŠKODA JS.

Místo konání