Plzeň Design Week

Plzeň Design Week 2021

V prvním prosincovém týdnu se bývalá vozovna městských dopravních podniků, dnes kreativní zóna DEPO2015, promění v centrum designu a módy. 

Podzemí za svitu baterek

Plzeňské historické podzemí

Vyrazte do plzeňského historického podzemí za svitu baterek – na speciální prohlídkovou trasu, kde budete skoro úplně potmě.

Fotografická výstava – pivo

Fotografická výstava - PIVO v Pivovarském muzeu

Výstava klasických bromostříbrných fotografií plzeňského fotografa Radovana Kodery, jejichž společným jmenovatelem je, jak název napovídá, pivo.

Den architektury v Plzni

Den architektury v Plzni

Den architektury v Plzni přinese nabitý program plný komentovaných procházek a prohlídek mnoha architektonických realizací nebo workshopů pro děti a rodiče. 

Dronfest Plzeň

Dronfest 2021

Jedinečná přehlídka bezpilotního létání Dronfest v areálu v Cukrovarské ulici v Plzni přiláká všechny fanoušky dronů.

Komentovaná prohlídka a film v reaktorové hale ŠKODA JS

Prvok, Šampón, Tečka a Karel v reaktorové hale Škoda JS

Filmový festival Finále Plzeň si v rámci letošního programu připravil jednu opravdovou specialitu. Na film Prvok, Šampón, Tečka a Karel můžete vyrazit do provozu těžkého jaderného strojírenství, kde se právě vyrábějí hlavní části nejmodernějšího evropského reaktoru EPR s největším výkonem na světě.

Výstava fosilií karbonské flóry

Výstava fosilií karbonské flóry v Hornickém muzeu Zbůch

Hornické muzeum Zbůch zve na geologickou výstavu Daniela Hány a Štěpánky Svobodové. Vraťte se v čase a podívejte se na výstavu rostlin obřích rozměrů, které obývaly naši planetu dávno před prvními dinosaury.