25. května
30. září
Út |
25. května
Čt |
30. září

Výstava Industrial Magic

Na výstavě na nádvoří Plzeňského Prazdroje si prohlédnete industriální detaily z výrobní části pivovaru nafocené manželi Kocourkovými v rámci jejich projektu Industrial Magic.

Výstava Industrial Magic na nádvoří Plzeňského Prazdroje

O výstavě

Industrial Magic je speciální fotografický projekt manželů Anny (*1942) a Karla (*1937) Kocourkových a je volným pokračováním jejich fotografické výstavy Specific Place, konané v roce 2019 v Pivovarském muzeu v Plzni. Kocourkovi tehdy nafotili malou sérii industriálních detailů z výrobní části pivovaru. Hned bylo jasné, že pivovar v tomto směru skrývá poklad, který čeká na své objevení. Více než rok směřovaly kroky Anny a Karla do našeho pivovaru, kde prostřednictvím svých objektivů zachytili svým pozorným okem skrytou krásu průmyslových prostor, kterou ve fotografii přetvořili na magický industriál.

Výstava je k vidění na nádvoří Plzeňského Prazdroje, vstup je zdarma.

Zajímavost

Oba fotografové se ve své tvorbě často a rádi zaměřují na detaily. U svých fotek ale jen velmi zřídka uvádějí konkrétní místa pořízení. Pokud jste ale zvědaví a chcete objevit, kde se magický industriál kolem skrývá, nasměrujeme Vás, kde hledat. Nechte se unášet krásou industriálního prostoru našeho pivovaru a objevujte spolu s námi další nevšední záběry, ať už pouhým okem či optikou fotografických zařízení.

Co zde uvidíte

Místo konání